Renault Clio
1.5 dCi ECO Dynamique 2e Eigenaar|Navi|Pano|Camera|Clima|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 05-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.749,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.749,-
LEASEPRIJS: € 127,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.549,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 dCi ECO Dynamique 2e Eigenaar|Navi|Pano|Camera|Clima|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 05-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 24 juli 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.231 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 127,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.749,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GR-111-K |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 612 kg |
| Gewicht: | 1.046 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.658 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen wielen 16" Passion
- Metaalkleur
- panoramadak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- dimlichten automatisch
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- regensensor
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- Armsteun bestuurdersstoel
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Parkeersensoren in achterbumper
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Pack City
- Pack Comfort
- Pack Comfort-4
- Pack Lumiere
- Panorama
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem